SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA

7 maja na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna. Zawody te zastąpiły wcześniejszą Gimnazjadę. Nasi uczniowie startowali w następujących konkurencjach: biegowych (100m, 300m, 600m, 1000m), skocznościowych (skok wzwyż, skok w dal), rzutnych (pchnięcie kulą) oraz w sztafecie 4x100m. Wszystkie wyniki zostały przeliczone na punkty, które decydowały o miejscu drużyny. Zawodnicy nie zawiedli: drużyna dziewcząt zdobyła pierwsze miejsce (z dużą przewagą), chłopcy wywalczyli miejsce trzecie. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale oraz puchar za miejsce pierwsze dla Szkoły. 
Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt: Natalia Motuzna, Mirella Motuzna, Liliana Bassa, Olga Basińska, Agnieszka Muszyńska, Katarzyna Jarczewska, Zofia Kowalska, Julia Galon, Ewa Nowaczyk, Maja Nędza, Amelia Wieczorek, Weronika Krzywa, Magdalena Śmieszała.
Reprezentacja chłopców: Jan Dudziak, Kacper Kaczmarek, Jędrzej Runowicz, Artur Florczak, Jakub Klimpel, Kacper Glapiak, Kacper Maćkowiak, Brajan Hylla, Wojciech Wiler, Piotr Jakubowski, Kamil Berdychowski, Filip Jakubiak.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »