2. ETAP SZKOLNEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS VII-3 GIMNAZJUM

3 kwietnia odbył się  finał Szkolnej Olimpiady Języka Angielskiego. Do 2.etapu zakwalifikowało się 11 uczniów z klas VII, VIII oraz 3 gimnazjalnych. Zadaniem uczniów było wykonanie prezentacji w programie Power Point  i przygotowanie ustnej wypowiedzi na wskazany temat. Uczniowie klas VII opowiadali o miejscu, w którym mieszkają, uczniowie klas VIII o swojej szkole, natomiast gimnazjaliści opowiedzieli o pięciu niesamowitych miejscach w Polsce.  Komisja w składzie: Pani Wicedyrektor Cecylia Glapiak oraz nauczycielki języka angielskiego: Pani Agnieszka Andrzejewska- Śmiejczak oraz Justyna Jagielska oceniła wypowiedzi uczniów. Poniżej prezentujemy wyniki będące sumą punktów zdobytych z części pisemnej (która miała miejsce w listopadzie) oraz części ustnej.

Klasa VII

I miejsce: Amelia Wiler

II miejsce: Eryk Kasprzak

III miejsce: Jakub Kujawski

IV miejsce: Kacper Cop

Klasa VIII:

I miejsce: Amelia Śmiejczak

II miejsce: Nina Żalik

III miejsce: Wiktor Ludwiczak oraz Łukasz Szyrmer

Klasa 3 gimnazjum:

I miejsce: Brajan Hylla

II miejsce: Liliana Bassa

III miejsce Kaja Giera

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »