NAJSTARSI Z NAJMŁDSZYMI O WIELKANOCY

1 kwietnia rozpoczął się nietypowo dla uczniów klasy 3c Gimnazjum i przedszkolaków z grupy Żabki. Najstarsi spotkali się z najmłodszymi, aby posłuchać i porozmawiać o zwyczajach wielkanocnych oraz wykonać wspólnie wielkanocne pisanki. Pierwsze zadanie polegało na „przełamaniu bariery wieku” i poznaniu się. Gimnazjaliści przedstawiali siebie i pytali o zainteresowania młodszych kolegów. Następnie drużyny mieszane wykonały przepiękne prace plastyczne, które już niedługo zawisną na gazetce. Nietypowa lekcja była niezwykłym doświadczeniem dla wszystkich, a co najważniejsze  - w czasie wykonywania wspólnej fotografii uśmiech zagościł na twarzy każdego przedszkolaka i gimnazjalisty. Najstarsi i najmłodsi udowodnili, że różnice między ludźmi są tylko pozorne. Zajęcia przygotowały Panie Martyna Sowińska i Małgorzata Suszek.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »