POWIATOWE ZAWODY REKREACYJNO - SPORTOWE KLAS I-III

24 marca dla uczniów klas I a, II b i III a był bardzo emocjonujący z powodu wyjazdu na Zawody Rekreacyjne Powiatu Leszczyńskiego do Rydzyny. Zmagania rozpoczęły się o 10:30. Zawodników głośno dopingowali kibice – koleżanki i koledzy z klas. Mieli ze sobą specjalny transparent z zagrzewającym do walki napisem SPORT I ZABAWA TO WSPANIAŁA SPRAWA. Ufundował go i wykonał (według projektu Pana D.Maćkowiaka) Pan D.Bojek, za co serdecznie w imieniu szkolnej społeczności dziękujemy. Jako pierwsze rywalizowały ze sobą drużyny pierwszoklasistów. Dzieci dzielnie pokonywały skomplikowane tory przeszkód, starając się jak najlepiej i jak najszybciej wykonać swoje zadanie. Tylko jeden punkt dzielił zespół klasy Ia od zwycięstwa. Ostatecznie zajęli II miejsce i zdobyli srebrny medal. Następnie podjęły rywalizację drużyny drugoklasistów. Dzieci z Kąkolewa dzielnie walczyły, dawały z siebie wszystko. Mimo iż wygrały ostatni tor przeszkód, występ zakończyły na czwartym – najmniej lubianym przez sportowców - miejscu. Ostatnie walczyły zespoły klas trzecich. Uczniowie naszej Szkoły wszystkie zadania wykonywali bardzo sprawnie i szybko, co dało im najwyższe, pierwsze miejsce. Mali sportowcy otrzymali dyplomy, medale, drużyna III a - puchar i wszyscy serdeczne gratulacje od swoich wychowawczyń.

FOTORELACJA

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »