DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W PAWŁOWICACH

26 marca w Pawłowicach odbyły się  Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych (etap powiatowy).  Uczniowie młodsi reprezentowali Szkołę w kategoriach wiekowych: rocznik 2008 i młodsi oraz 2006-2007. Drużyny chłopców zdobyły I miejsca i awans do Finału Wojewódzkiego w Żerkowie. Dziewczęta 2008 i młodsze zdobyły III miejsce. Starsze klasy (dziewczęta) zajęły miejsce III, a chłopcy miejsce VII. Składy drużyn, które awansowały do kolejnego etapu:  drużyna chłopców (2008 i młodsi) – Marcel Maćkowski, Jan Apolinarski, Bartosz Bartkowiak, Oskar Wojciechowski, Szymon Andrzejczak, Mieszko Maćkowski: drużyna – rocznik 2006-2007: Maciej Masztalerz, Kamil Andrzejczak, Mateusz Kałużny, Mikołaj Woźniak, Adrian Wieczorek, Aleksander Kraśner.  Dziewczęta  młodsze, które zdobyły miejsce III (Wiktoria Klimpel, Nicola Pecolt, Zofia Nędza, Natalia Scholz, Megan Merta, Roksana Siama) oraz starsze, również miejsce III (Liliana Bassa, Natalia Motuzna, Mirella Motuzna, Julia Galon, Amelia Wieczorek, Magdalena Śmieszała). Indywidualnie najwyższe miejsca zdobyli: Marcel Maćkowski (1), Jan Apolinarski (2), Liliana Bassa (2),  Maciej Masztalerz (2), Nicola Pecolt (3), Wiktoria Klimpel (4), Mikołaj Woźniak (4). Liliana Bassa oraz Nicola Pecolt uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego w Żerkowie. Trasy biegów były dość długie i trudne do pokonania. Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, którzy mimo bardzo złej pogody poradzili sobie i osiągnęli wysokie lokaty.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »