W KINIE

21 marca uczniowie klas piątych i szóstych pod opieką Pań wychowawczyń wybrali się do leszczyńskiego Cinema City, by obejrzeć film animowany pt. „Robaczki z Zaginionej Dżungli”. Młodzi miłośnicy kina mieli okazję poznać losy  małej biedronki, która została uwięziona w tekturowym pudle i wysłana na Karaiby. Jej tata, aby ją uratować, wyruszył w podróż do Gwadelupy. Gdy po wielu trudach przybył na miejsce, z zaskoczeniem odkrył, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim zagrażała firma budowlana planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybyli z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowała niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.
Piąto i szóstoklasiści po raz kolejny przekonali się, że siła ojcowskiej miłości nie zna granic, a prawdziwa przyjaźń pozwala pokonać wszelkie przeszkody.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »