KONKURS WIEDZY O WIELKOPOLSCE - ETAP POWIATOWY

Jak co roku uczniowie naszej Szkoły biorą udział w Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce. Tegoroczne zmagania na etapie powiatowym XXIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce odbyły się 5 marca w Zespole Szkół w Świerczynie. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w zabawie językowej przygotowanej przez Samorząd Szkolny i poznać tamtejszą szkołę. Uczestnicy konkursu, przed rozpoczęciem pisania testu sprawdzającego ich wiedzę, zostali powitani przez Panią Dyrektor Agatę Łogin-Szczepańską, wicestarostę Pana Grzegorza Rusieckiego oraz sekretarza Gminy Osieczna Pana Sławomira Kosmalskiego. Oprócz dyplomów za udział wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki ufundowane przez Gminę Osieczna. Po ogłoszeniu oficjalnych wyników do etapu rejonowego zakwalifikowało się siedmioro uczniów z naszej Szkoły - Megan Merta z klasy IV, Szymon Michałowicz z klasy V, Eryk Kasprzak z klasy VII, Małgorzata Biernacik i Ewa Nowaczyk z klasy VIII oraz Weronika Mikołajczak i Marta Walenciak z klasy trzeciej gimnazjum. Przed uczniami kolejne wyzwanie - etap rejonowy. Gratulujemy laureatom oraz życzymy wytrwałości, pracowitości i powodzenia w dalszych zmaganiach.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »