CZYM BEZ KOBIET BYŁBY ŚWIAT?

Na to pytanie 11 marca próbowali odpowiedzieć chłopcy podczas rozmyślań o kobietach, na które do szkolnego patio zaprosili wszystkie Panie i całą społeczność uczniowską. Humorystycznie, z przymrużeniem oka zachwycali się urokiem kobiet, chociaż są różne i czasem nieprzewidywalne, ale i tak nie da się bez nich żyć. Warto dodać, że dla kilku występujących chłopaków był to debiut na scenie, ale dla Pań byli w stanie nie tylko recytować, ale i zaśpiewać znane i lubiane piosenki o kobietach. Ten występ zapadnie zapewne na długo w naszej pamięci. O oprawę muzyczną zadbali P. Dominik Nowacki, Brajan Hylla i Tobiasz Ratajczak. Scenografię wykonały Panie Eliza Kosmalska i Ewa Łapawa. Nad przygotowaniami czuwała opiekunka Samorządu Uczniowskiego. Udział wzięli Panowie: Andrzej Komolka, Andrzej Zaremba i Dariusz Maćkowiak oraz chłopcy: Kamil Berdychowski, Kacper Gidaszewski, Piotr Jakubowski, Franciszek Jąder, Kacper Glapiak, Brajan Hylla, Kacper Kaczmarek, Mateusz Klabiński, Kacper Kucharski, Wiktor Ludwiczak, Mateusz Matysiak, Szymon Nowacki, Jakub Piątek, Bartosz Serwatka, Jędrzej Runowicz, Mateusz Szramiak, Adrian Szramiak, Łukasz Szyrmer.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »