TURNIEJE PIŁKARSKIE O PUCHAR BURMISTRZA GMINY OSIECZNA

Luty upłynął pod znakiem piłkarskich zmagań o Puchar Burmistrza Gminy Osieczna.
Sportową rywalizację 10 lutego rozpoczęli uczniowie klas IV-VI. Zwyciężyła Va, srebro wywalczyła VIa, a brąz VIb, tytuł króla strzelców przypadł w udziale Maciejowi Masztalerzowi.
16 lutego mecze rozgrywali uczniowie najmłodsi. Najlepsza okazała się drużyna IIb, drugie miejsce wywalczyła IIa, a trzecie IIIa. Najwięcej bramek strzelił Mateusz Michałowicz.
24 lutego na parkiecie podczas II Memoriału im. Ireneusza Mikołajczaka rywalizowały w zespołach międzyklasowych dziewczęta z klas od VI po 3.Gimnazjum. Trzy drużyny uzyskały po tyle samo punktów, zatem o miejscach na podium zdecydowała liczba bramek. Królową strzelców została Agnieszka Muszyńska.

3 marca podczas XXIII Memorału im. Darka Borowczyka walczyły klasy VII, VIII i 3. Gimnazjum, w tym dodatkowo dwie drużyny gimnazjalistów z Osiecznej. Złoto wywalczyła klasa 3gb z Osiecznej, srebro VIIIb, a brąz 3gc. Najwięcej goli strzelił Kacper Maćkowiak.

Wszyscy uczestnicy Turniejów o Puchar Burmistrza Gminy Osieczna otrzymali koszulki i medale, każda drużyna wzbogaciła się też o piłkę, królów strzelców i zwycięskie zespoły uhonorowano pamiątkowymi statuetkami.

Nagrody wręczali Burmistrz Miasta i Gminy Osieczna, Panie Dyrektor, Pan Sekretarz Gminy Osieczna i Sędzia zawodów, a podczas memoriałów również bliscy I.Mikołajczaka i D.Borowczyka.
Zawodnikom kibicowali rodzice, wychowawcy i koleżanki oraz koledzy, a szkolna grupa wolontariatu zorganizowała kawiarenkę, do której ciasta upiekli rodzice. Serdecznie za to wsparcie dziękujemy. 

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »