SZKOŁA ROCK AND ROLLA

5 marca uczniowie klas I-IV SP uczestniczyli w spotkaniu w ramach Klubu Młodego Muzyka. Jako uczniowie szkoły rock and rolla poznali wiele utworów. Bawili się doskonale. Do tańca zachęcały przeboje z repertuaru zespołu Czerwone Gitary: „Matura”, „Anna M.”, „Takie ładne oczy”, Anna Maria”, Kwiaty we włosach”, „Tak bardzo się starałem”, „Ciągle pada” i „Nie zadzieraj nosa” oraz „Nie bądź taki szybki Bill” z repertuaru K.Sobczyk. Muzyczne kalambury, lekcja profesjonalnego klaskania i minidyskoteka na końcu koncertu bardzo się uczniom podobały. Przy okazji mogli zobaczyć, że niewłaściwe zachowanie uczniów (np. ściąganie czy niesłuchanie) sprawia, że nauczyciele jak bohaterka jednej z piosenek mają smutne oczy, smutne usta bez uśmiechu, smutne twarze. Mogli też przekonać się, że słowo „przepraszam” ma wielką moc.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »