MIEJSKI KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

9 listopada w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie odbyły się przesłuchania półfinałowe VI Miejskiego Konkursu Piosenki Angielskiej „BORN TO PERFORM” dla uczniów publicznych szkół podstawowych pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. W przesłuchaniach udział wzięło ponad 90 osób. Naszą Szkołę reprezentowały: Anna Katarzyńska „You Raise Me Up”, Amelia Śmiejczak „Dear Future Husband”, Nina Żalik „If I Ain’t Got You’. Wokalistki zaprezentowały się bardzo ładnie i zakwalifikowały się do finału Konkursu. Przesłuchania finałowe odbędą się 23 listopada w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. Pięknie gratulujemy i życzymy ponownie udanego występu podczas koncertu finałowego. Trzymamy mocno kciuki!  Uczniów przygotowali Pani Justyna Jagielska oraz Pan Dominik Nowacki.    

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »