KONKURS "DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI"

Uczennice naszej Szkoły wzięły udział w Gminnym Konkursie na lapbook pt. "Drogi do niepodległości” zorganizowanym przez Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej. Honorowy Patronat nad Konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Osieczna. Na konkurs ze Szkół gminy Osieczna wpłynęło 36 prac. 8 listopada 2018 roku w Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej odbyło się uroczyste uhonorowanie zwycięzców. Pan Burmistrz Stanisław Glapiak nagrodził laureatów książkami i dyplomami. Każdy z uczestników Konkursu otrzymał okolicznościową koszulkę, dyplom oraz książkę Pawła Edwarda Frankiewicza "W walce o niepodległość".

Oto wyniki naszych uczennic:                                                                                                    

KLASY  IV-VI:                              

I m. - Laura Singh VI b,                                                                                                            

II m. - Emilia Bajer VI a, Angelika Chwastyniak VI a, Zuzanna Maćkowiak V b, Adrianna Maśkiewicz V b, Wiktoria Gawron VI b,                                                                                   

III m. - Aleksandra Bartkowiak V a, Aleksandra Bartkowiak V b, Zuzanna Antkowiak V b, Wiktoria Klimpel V b, Martyna Bortlisz VI b,                                                                      

wyróżnienia - Marika Mikołajczak VI b, Julia Jędrzychowska VI b.                                        

KLASY  VII-VIII:                                                                                                                      

I m. - Amelia Wiler VII b,                                                                                                          

II m. - Mirella Motuzna VII a.      

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »