MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

4 października w leszczyńskim Parku Jonstona odbyły się Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja dziewcząt naszej Szkoły w kategorii wiekowej 2003-2005 zdobyła I miejsce i awansowała do etapu wojewódzkiego w Poznaniu. Trasa biegu to 10 x 1000 metrów. 
Skład drużyny: Agnieszka Muszyńska, Amelia Wieczorek, Ewa Nowaczyk, Liliana Bassa, Magdalena Śmieszała, Maja Nędza, Mirella Motuzna, Natalia Motuzna, Olga Basińska, Zofia Kowalska oraz rezerwowa: Katarzyna Jarczewska. Przewaga uczennic naszej Szkoły była wyraźna od początku i powiększała się z każdą zmianą.

Chłopcy w tej samej kategorii wiekowej zajęli 7. miejsce na dystansie 10 x 1200 metrów.
Skład drużyny: Adam Płuciniczak, Jakub Klimpel, Jan Dudziak, Jędrzej Runowicz, Kacper Gidaszewski, Kacper Kaczmarek, Kacper Maćkowiak, Łukasz Szyrmer, Mateusz Matysiak, Mateusz Olejniczak.

Dziewczęta w kategorii 2006 i młodsze zajęły 3. miejsce na dystansie 8 x 800 metrów.
Skład drużyny: Aleksandra Woźna, Amelia Wiler, Angelika Chwastyniak, Klaudia Wudarczak, Wiktoria Klimpel, Natasza Filipowiak, Wiktoria Gawron, Zuzanna Małecka oraz rezerwowe: Alicja Szyrmer, Alicja Pietrowska, Kinga Gronek, Laura Łapińska.

Chłopcy w kategorii 2006 i młodsi zajęli 2. miejsce na dystansie 8 x 800 metrów.
Skład drużyny: Adrian Wieczorek, Aleksander Kraśner, Jan Apolinarski, Maciej Masztalerz, Marcel Maćkowski, Mateusz Kałużny, Mikołaj Woźniak, Tobiasz Woźniak oraz rezerwowi: Kamil Andrzejczak, Jan Jędrzychowski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych dobrych startów. Trzymamy kciuki za start mistrzyń powiatu w Poznaniu!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »