PO WYBORACH

24 września we współpracy z CEO, w ramach akcji „Samorządy mają głos”, odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Szkolna Komisja Wyborcza w składzie: Brajan Hylla - przewodniczący, Emilia Bajer, Małgorzata Skrzypczak i Jakub Klimpel policzyła oddane głosy.
W Szkole Podstawowej i Gimnazjum na 328 osób uprawnionych do głosowania 317 oddało głos, 32 głosy były nieważne.
Wyniki są następujące:
Natalia Bartosik - 275, Wiktoria Gawron - 261, Katarzyna Jaraczewska - 253, Lena Kaczmarek - 261, Zofia Kowalska - 244, Aleksandra Maćkowiak - 260, Zuzanna Maćkowiak - 256, Maja Nędza - 248, Ewa Nowaczyk - 268, Zuzanna Pietrowska - 225, Adrian Szramiak - 259, Mateusz Szramiak - 237, Alicja Szyrmer - 252, Marta Walenciak - 253, Amelia Wieczorek - 239, Amelia Wiler - 211.
Nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego tworzą:
 - przewodnicząca – Natalia Bartosik,
 - zastępca przewodniczącej – Amelia Wieczorek,
 - skarbnik – Marta Walenciak,
 - sekretarz – Aleksandra Maćkowiak.
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest Pani Sylwia Walenciak.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wielu pomysłów oraz zapału i sił do ich realizacji.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »