PÓŁKOLONIE

Szanowni Państwo!

Przypominamy, że 16 lipca (poniedziałek) rozpoczyna się pierwszy turnus tegorocznych półkolonii Stowarzyszenia POMOC. W dniach 16 – 20 lipca w zajęciach uczestniczyć będą zapisane dzieci z klas I – IV naszego Zespołu Szkół. W poniedziałek uczestnicy zbiorą się w szkolnym patio o godzinie 6.45. Po sprawdzeniu obecności i przydzieleniu dzieci do grup nastąpi wyjazd do Gąsawy. Tam w Zagrodzie Pałuckiej zorganizowane zostaną zajęcia warsztatowe „Chłop i Baba w zagrodzie”. Prosimy, aby dzieci ubrane były adekwatnie do pogody, żeby zabrały dla siebie wyżywienie (najlepiej chleb, bułki) i napoje niegazowane. Jeśli dziecko zażywa leki, musimy być o tym poinformowani. Powrót przewidywany jest na godzinę 16.30. Dzieci mogą mieć telefony komórkowe, aby móc kontaktować się w tej sprawie z rodzicami.
W poniedziałek dzieci otrzymają szczegółowy harmonogram całego tygodnia.

Wszystkie aktualne informacje zamieszczać będziemy na szkolnym fb. Prosimy o śledzenie tej strony. Informacji udzielamy również telefonicznie: 783 483 625.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »