"ŚPIEWAĆ MOŻE KAŻDY"

27 kwietnia w Domu Kultury w Sławie odbyły się III eliminacje XVIII Festiwalu „Śpiewać może każdy”. Naszą Szkołę reprezentowali następujący wokaliści: - Bartosz Płaczek „Dzieciak postępowy”, - Alan Biderman „Piosenka o przyjaźni”, - Julia Langner „Rytm i melodia”, - Anna Katarzyńska ,,Kolorowy wiatr”, - Nina Żalik ,,Czas nas uczy pogody”, - Ewa Nowaczyk „Gołębi song”. Wszyscy zaprezentowali się bardzo pięknie. Miło poinformować, że Anna Katarzyńska zajęła I miejsce i otrzymała statuetkę małego mikrofonu, a Nina Żalik zdobyła wyróżnienie. Wymienione wokalistki zakwalifikowały się do finału Konkursu. Przesłuchania finałowe odbędą się 10 czerwca 2018 roku na scenie przy plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Wszystkim solistom gratulujemy udanego występu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »