CZAS PODZIĘKOWAŃ I GRATULACJI

23 kwietnia 2018 r. odbył się kolejny apel nagrodowy, podczas którego podsumowano pozalekcyjną aktywność uczniów, doceniono zaangażowanie  i nagrodzono sukcesy. Na scenie z rąk Dyrektor Aliny Żalik ci, którzy wyróżnili się swoją postawą, wiedzą i umiejętnościami, otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Podsumowano wewnątrzszkolne i pozaszkolne konkursy przedmiotowe i tematyczne, także artystyczne i sportowe, a Samorząd Uczniowski podziękował członkom szkolnej społeczności za wspieranie ich działalności. (O wszystkich działaniach na bieżąco pisaliśmy na stronie Szkoły).
Dyr. A.Żalik podkreśliła, że za sukcesami kryje się codzienna praca w szkole i w domu nie tylko uczniów, ale i ich nauczycieli. Nie zawsze udaje się osiągnąć spektakularny sukces, ale zawsze wartością dodaną jest wykonana praca, która prędzej czy później będzie procentować. Wdzięczność należną nauczycielom i trenerom, której konieczność pielęgnowania podkreśliła Pani Dyrektor, uczniowie wyrazili brawami.
Pani Wicedyrektor Cecylii Glapiak podziękowano za zorganizowanie apelu nagrodowego.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »