KONKURS POŻARNICZY I OBRONY CYWILNEJ

16 lutego w osieckim Urzędzie Miasta i Gminy uczniowie z Kąkolewa, Osiecznej i Świerczyny rywalizowali na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" i w Konkursie Obrony Cywilnej. Największą wiedzą z zakresu pożarnictwa wykazała się Aneta Stachowska (uczennica klasy 2gb), zdobywając I miejsce, uzyskała awans do etapu powiatowego. W finale byli również Hanna Kajoch z 3gb (ostatecznie IV miejsce), Jakub Jagłowski (III miejsce) i Kewin Kaczmarek z VIb. Naszą Szkołę reprezentowali również: Robert Jakubowski z VIb, Agnieszka Bartkowiak i Daria Kowalska z 1gb, Paulina Jankowska i Daria Nowaczyk z 3gb. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy pozostali kalendarze. Nad przygotowaniem uczniów czuwał Pan Dariusz Maćkowiak.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »