ZŁOTA ŻABA W RĘKACH ZUZANNY PIETROWSKIEJ

21 kwietnia 2018 r. w budynku Fundacji Edukacji Społecznej EKOS w Swarzędzu odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono wyniki oraz wręczono nagrody w Konkursie „Złota Żabka”. W sumie wzięło w nim udział 7279 uczniów, a w finale 166 uczniów. Zuzanna Pietrowska to pierwsza uczennica naszej Szkoły, która znalazła się w zaszczytnym gronie 10 laureatów i to na III miejscu (ex equo z jeszcze jedną uczennicą)! Poza statuetką Złotej Żabki i nagrodami rzeczowymi Zuzię uhonorowano, drukując jedno z jej konkursowych zadań w okolicznościowym numerze gazetki EKOSIK. Serdecznie gratulujemy, bo tytuł laureata jest dowodem, że Zuzia nie tylko ma dużą wiedzę z zakresu literatury i języka polskiego, ale również jest kreatywna i – co niezwykle cenne - myśli nieszablonowo. Sobotnie przedpołudnie dla laureatki, jej rodziców i p. Anny Poprawskiej było bardzo udane.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »