FINAŁ FESTIWALU PIOSENKI "MUZYKA NIE ZNA GRANIC"

17 kwietnia w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie rozstrzygnięto kolejną edycję Festiwalu Piosenki „Muzyka nie zna granic”. Organizatorem przedsięwzięcia było III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: gimnazjum i VII klas szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Do ścisłego finału awansowało siedemnaście osób. Naszą Szkołę reprezentowały Amelia Śmiejczak i Nina Żalik. Komisja konkursowa w składzie: Magdalena Nowacka, Małgorzata Pawlak, Grzegorz Jurga i Krzysztof Dziuba stanęła przed trudnym zadaniem, ponieważ poziom był bardzo wysoki. Miło poinformować, że w swojej kategorii Nina Żalik zajęła II miejsce. Laureaci konkursu wystąpili w Koncercie Galowym oraz zostali obdarowani atrakcyjnymi nagrodami: wyjazd do Brukseli, udział w warsztatach wokalnych, warsztatach aktorskich, otrzymali także nagrody rzeczowe. Ninie i Amelii gratulujemy bardzo udanego występu i życzymy dalszych sukcesów. Młode wokalistki przygotował Pan Dominik Nowacki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »