ETAP REJONOWY ZMAGAŃ W KONKURSIE WIEDZY O WIELKOPOLSCE

10 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Osiecznej odbył się etap rejonowy XXII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Wzięło w nim udział 83 uczniów z powiatów: leszczyńskiego, wolsztyńskiego, rawickiego, kościańskiego, gostyńskiego, krotoszyńskiego i z Grodziska Wlkp. Przez 45 minut odpowiadali pisemnie na zawarte w testach pytania. Dla każdego poziomu edukacyjnego były inne pytania, bo i zakres wiedzy do opanowania był różny. Miło poinformować, że 5 uczniów naszej Szkoły zostało laureatami i w ten sposób zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego. Szkołę Podstawową reprezentować będzie Szymon Michałowicz z klasy IV, Gimnazjum natomiast Weronika Mikołajczak i Marta Walenciak z klasy drugiej oraz Wojciech Fischer i Krystian Konkiewicz z klasy trzeciej. Gratulujemy!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »