MISTRZOSTWA SZKOŁY W DWÓCH OGNIACH KLAS IV - VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W sobotę 7 kwietnia 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Klas IV – VI w Dwóch Ogniach. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn (w każdej pięć dziewcząt i pięciu chłopców).  Rozgrywki odbyły się systemem „każdy z każdym”. Osoba trafiona piłką zamieniała się z „matką” miejscami, a celne trafienie oznaczało punkt dla drużyny.  Po bardzo zaciętych meczach (każdy trwał dziesięć minut) okazało się, że tylko klasa Va nie przegrała żadnego spotkania i to oni zdobyli pierwsze miejsce. Drugą lokatę wywalczyła drużyna z klasy Vb, a trzecie miejsce niespodziewanie zajęła klasa IVa. Uczestnicy zawodów oprócz szybkości i sprawności fizycznej musieli wykazać się przede wszystkim celnością, bo to właśnie liczba punktów za trafienia decydowała o wygranym meczu. Oto kolejne lokaty: IV miejsce – klasa VIa, V miejsce – klasa VIb, VI miejsce – klasa IVc, VII miejsce – klasa IVb.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »