PROJEKT EDUKACYJNY "ZWIEDZAMY KRAKÓW, WARSZAWĘ I GDAŃSK"

W projekcie „Zwiedzamy Kraków, Warszawę i Gdańsk” brali udział uczniowie klas V,VI i VII Szkoły Podstawowej. Uczniowie, pracując indywidualnie lub w parach, mieli za zadanie przygotować prezentację multimedialną, w której zamieścili obiekty warte zobaczenia z ich krótkim opisem znajdujące się w wybranym mieście: Krakowie, Warszawie lub Gdańsku. Dodatkowo wykonali  plakat zachęcający do zwiedzenia danego miasta. Ciekawe prezentacje będą mogli uczniowie zobaczyć podczas lekcji przyrody i geografii, a niezwykle kolorowe plakaty można podziwiać na wystawie znajdującej się w patio Szkoły. Głównym celem projektu było wzbogacanie wiedzy uczniów o najciekawszych zabytkach kultury i przyrody wybranych miast. Pracę nad projektem nadzorowali nauczyciele zespołu samokształceniowego przedmiotów matematyczno- przyrodniczych.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »