TEATRALNA LEKCJA BON TONU

23 marca uczniowie z klasy drugiej i klas trzecich obejrzeli w leszczyńskim MOK przedstawienie pt.,,Kuba i Buba” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa. Spektakl w humorystyczny sposób uczył sztuki dobrego zachowania. Uczniowie utrwalili sobie, że o savoir- vivre to wiedza o tym, jak właściwie zachować się w różnych sytuacjach i że nie jest łatwo nauczyć się bycia małym dżentelmenem lub małą damą. Dzięki bohaterom uczniowie dowiedzieli się, czy młodszy powinien wyciągnąć rękę do starszego i że zamiast kłótni lepiej skorzystać z magicznych słów: proszę, dziękuję i przepraszam. Uczniowie wzięli udział w ciekawej lekcji dobrego wychowania, ale też podziwiali grę aktorską, scenografię, kostiumy, muzykę, a szczególnie efekty specjalne.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »