SPOTKANIE Z WYMAGAJĄCĄ ŻABĄ I ŻABKĄ

17 marca 2018 r. Zofia Homska, Zuzanna Pietrowska i Nina Żalik z kl. VII a oraz Katarzyna Rosik z klasy 2gc, które na I etapie uzyskały wymaganą liczbę punktów, pojechały do Swarzędza, aby zmierzyć się z zadaniami II etapu Złotej Żabki i Złotej Żaby w dziedzinie literatury i języka polskiego. 60 minut młodsi (166 osób), a 12O minut starsi (73) mieli na rozwiązanie kilku zadań wymagających nie tylko wiedzy, dużej sprawności w posługiwaniu się ojczystym językiem, ale przede wszystkim twórczego, nieschematycznego myślenia.
Gala podsumowująca Konkurs odbędzie się 21 kwietnia, najlepsi do 13 kwietnia otrzymają zaproszenia, pozostali poznają wyniki w dniu podsumowania.
Zachęcamy wszystkich: i dzieci, i dorosłych do łamania głów nad testami Złotej Żabki i Żaby. To nie tylko pożyteczne, ale i bardzo przyjemne zajęcie. Testy można znaleźć na stronie złotazaba.pl. w zakładce Archiwum – Zadania.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »