TURNIEJ W DWA OGNIE KLAS I - III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

20 marca 2018 r. po raz pierwszy w naszej Szkole odbył się Turniej Dwóch Ogni Klas I – III SP. Uczniów serdecznie powitała Pani Dyrektor Alina Żalik. Uczestnicy zostali podzieleni odpowiednio do kolorów koszulek na trzy drużyny: czerwonych, zielonych i niebieskich. W każdym zespole znaleźli się reprezentanci z wszystkich klas. Rozegrane zostały trzy mecze po dziesięć minut. Zawodnik, który został trafiony, zamieniał się miejscem z matką (nikt nie opuszczał boiska). W wyniku bardzo zaciętych i wyrównanych rozgrywek najskuteczniejszą drużyną okazali się uczniowie w koszulkach czerwonych – zdobyli I miejsce. Drugą lokatę wywalczyli zawodnicy w zielonych barwach, a trzecią pozycję niebiescy. Wszyscy zostali udekorowani medalami. Już w najbliższy wtorek odbędzie się etap gminny w Świerczynie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »