WYJAZD GIMNAZJALISTÓW DO URZĘDU GMINY

13 marca uczniowie klas trzecich Gimnazjum pod opieką Pani Teresy Rosińskiej odwiedzili Urząd Miasta i Gminy Osieczna. Mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o funkcjonowaniu tej instytucji. Uczniowie zostali oprowadzeni po całym budynku przez Sekretarza - Pana Sławomira Kosmalskiego, dzięki czemu poznali poszczególne wydziały i stanowiska pracy pracowników. Młodzież miała również okazję porozmawiać z Panem Burmistrzem Stanisławem Glapiakiem i zadać pytania na temat Gminy Osieczna. Wszyscy uczniowie dostali upominki m.in: pendrive oraz maskotki z logo naszej Gminy. Na koniec Pan Burmistrz zorganizował minikonkurs dla chętnych uczniów, w którym nagrodami były książki o naszej okolicy, oraz zrobił pamiątkową fotografię.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »