GÓRA GROSZY POLICZONA

Jak każdego roku społeczność szkolna pozytywnie odpowiedziała na zaproszenie TOWARZYSTWA NASZ DOM i uzbierała całkiem sporą górę groszy. Groszy, które pojedynczo niewiele znaczą, ale zebrane wśród wielu wrażliwych ludzi zamieniają się w dużą kwotę. W tym roku zebraliśmy 11  kartonów pieniędzy, które na pocztę odwiozła Pani Agnieszka Bączyk - za co zarząd Samorządu Uczniowskiego jest bardzo wdzięczny. W koordynowaniu akcją opiekunkę Samorządu Uczniowskiego – Panią Sylwię Walenciak wspierała Alicja Bączyk, która zbierała pieniądze od skarbników klasowych oraz przygotowała dokumentację akcji i paczki do wysyłki. Zebrane pieniądze w ferie  skrupulatnie policzyły i zważyły chętne wolontariuszki: Alicja Bączyk, Weronika Barczyk, Małgorzata Biernacik, Zuzanna Burdzicka, Zofia Homska, Lena Kaczmarek, Aleksandra Maćkowiak, Maja Nędza, Ewa Nowaczyk, Marta Walenciak, Nina Żalik. Wychowawcom, rodzicom oraz zaangażowanym uczniom serdecznie dziękujemy za pomoc. Zebraliśmy 51091 monet, co dało 1625, 88 zł.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »