MISTRZOSTWA GMINY W WARCABACH

9 lutego w Centrum Kultury w Osiecznej odbył się finał gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w Warcabach. Nasi reprezentanci wywalczyli Mistrzostwo Gminy. Na ten sukces złożyły się wyniki poszczególnych zawodników.
Wśród dziewcząt z klas I-III SP Kinga Cieślak zajęła II miejsce, Nikola Picz była V, a Kinga Borowska VI. Wśród najmłodszych chłopców Michał Gimziński był II, Adam Kasztelan III, a Bartłomiej Matysiak V. W gronie dziewcząt z klas IV-VI zwyciężyły ex equo Wiktoria Gawron i Martyna Bortlisz, a Katarzyna Jarczewska była V. Wśród chłopców bezkonkurencyjny był Mateusz Matysiak, II miejsce zajął Jędrzej Runowicz, a III Łukasz Szyrmer.
Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie będą reprezentować Szkołę i gminę Osieczna na zawodach powiatowych. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »