TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

30 stycznia w Urzędzie Miasta i Gminy w Osiecznej odbył się etap gminny Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Przystąpiło do niego w dwóch grupach wiekowych (klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniowie klas VII SP oraz II i III gimnazjum) czternaścioro uczniów ze wszystkich szkół z terenu gminy Osieczna.  
W młodszej kategorii wiekowej na wszystkich miejscach podium stanęli nasi reprezentanci. I miejsce zajął Marcin Maciejczak, drugie miejsce wywalczyła Paulina Jankowska, a trzecie – Agnieszka Muszyńska. W starszej grupie wiekowej Marta Walenciak uplasowała się na drugim miejscu, Zuzanna Ludwiczak na trzecim, a Bartosz Serwatka był czwarty. 
Zwycięzcy z rąk Pana Burmistrza Stanisława Glapiaka oraz przedstawicieli straży pożarnej: Pana Rafała Wypycha i Pana Jakuba Kolberga otrzymali dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia.
Gratulujemy wszystkim uczniom i Panu Dariuszowi Maćkowiakowi. Marcinowi Maciejczakowi życzymy powodzenia w rozgrywkach powiatowych. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »