XXII MEMORIAŁ IM. DARKA BOROWCZYKA

28 stycznia w Zespole Szkół w Kąkolewie odbył się XXII Memoriał im. Darka Borowczyka. Organizatorzy i fundatorzy nagród to jak co roku Zespół Szkół w Kąkolewie oraz Urząd Miasta i Gminy Osieczna. W zawodach brało udział osiem drużyn. Zespoły były podzielone na dwie grupy: ,,starszą” i ,,młodszą”. W grupach drużyny grały systemem ,,każdy z każdym”. W grupie ,,starszej” zwyciężył zespół Oldboy Rydzyna, drugie miejsce zajęła drużyna Oldboy Osieczna, trzecie Oldboy Kąkolewo a na czwartym miejscu uplasowała się ekipa Oldboy Krzemieniewo. W grupie ,,młodszej” pierwsze miejsce zajęła drużyna Błękitni Kąkolewo I, drugie miejsce zespół z Moraczewa, trzecie Błękitni Kąkolewo II, a na czwartym zawody zakończyli uczniowie Gimnazjum, czyli Spartakus Kąkolewo. Podczas zawodów  zostali wyłonieni najlepsi strzelcy. W grupie ,,starszej” Królem Strzelców został Damian Zając (5 bramek), a w grupie młodszej Marcin Dawidziak (8 bramek). 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »