KONCERT DLA BABĆ I DZIADKÓW

17 stycznia w patio naszej Szkoły zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków, ponieważ przygotowały specjalny program artystyczny pt. „Koncert dla Babci i Dziadka”. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Do występu przygotowali się pod okiem Pań Ewy Łapawy i Agnieszki Andrzejewskiej-Śmiejczak. Niejednej babci i niejednemu dziadkowi  łezka zakręciła się w oku. To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek, o który zadbali rodzice. Na koniec tego miłego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom  i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki i laurki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »