PROJEKT LITERACKO - PLASTYCZNY "WIERSZE MICHAŁA RUSINKA"

We wtorek 9 stycznia uczniowie klas I-III SP uczestniczący w Projekcie literacko – plastycznym „Wiersze Michała Rusinka” zaprezentowali wybrane utwory autora. Wcześniej wykonali do nich ilustracje. Prace plastyczne i recytacja były zadaniami punktowanymi. Suma zdobytych punktów decydowała o zwycięstwie. Dzieci bardzo ładnie recytowały pełne humoru wierszyki. Swoje prezentacje wzbogaciły wykonanymi rekwizytami i strojami. Dostarczyły odbiorcom wielu wrażeń. Najwięcej punktów i I miejsce zdobyła uczennica klasy III b – Megan Merta, II miejsce zajęła uczennica klasy II a – Maja Weiss, a III miejsce – Magdalena Kościarz z klasy III a. Komisja w składzie Pani Wicedyrektor Cecylia Glapiak i Pani Martyna Sowińska przyznały również wyróżnienia, które otrzymali Jagoda Fischer z klasy I a, Amelia Banaszak z klasy II a, Martyna Żaba z III b oraz Maria Stachowiak i Jan Gorwa z I a. Pięknie wykonane prace plastyczne oceniały Panie Ewa Łapawa i Eliza Kosmalska. Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pani Ewy Maśląki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »