DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka świętowaliśmy w naszej Szkole 5 lutego. Uroczystość rozpoczęła się od pięknych, płynących z serca życzeń. Następnie goście obejrzeli inscenizację baśni pt. „Tomcio Paluch”, którą wyreżyserowały Panie I.Fiebich i B.Rzetelska. Nie zabrakło też piosenek wykonanych wspaniale przez podopieczne Pana D.Nowackiego. Uśmiechy na twarzach Babć i Dziadków wywołali też tancerze i z klas I-III SP (przygotowani przez Panie S.Pietrowicz i E.Maśląkę) i gimnazjaliści (podopieczni P.M.Kasprzyk). Uczniowie poświęcili mnóstwo czasu, włożyli wiele wysiłku i serca, by teatralnie, muzycznie i tanecznie sprawić ukochanym Babciom i Dziadkom przyjemność i podziękować im za ogrom miłości, za zainteresowanie, za pokazywanie świata i za serdeczną bliskość. Liczne grono gości podziękowało utalentowanym młodym artystom za występ gromkimi brawami.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »