OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES MATEMATYKA PLUS

6 listopada 2017 r. uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Matematyka – Plus. Zmagali  się z testem wielokrotnego wyboru, który obejmował wszystkie dziedziny matematyki. Za każde zadanie można było otrzymać 4 punkty, czyli maksymalnie za cały prawidłowo rozwiązany test 100 punktów. Aby otrzymać tytuł laureata, uczestnicy konkursu musieli uzyskać lokaty od 1.do 5. Niedawno dotarły do Szkoły wyniki Olimpiady. Nasi uczniowie uplasowali się na bardzo wysokich lokatach:
Emilia Bajer (kl. 5a) zdobyła maksymalną liczbę punktów i tytuł laureatki I stopnia z wyróżnieniem,
Jakub Buchwald (kl. 6b) – laureat I stopnia,
Megan Merta (kl. 3b) – laureatka II stopnia,
Wiktoria Gawron (kl. 5b) – laureatka  III stopnia,
Dominik Klorek (kl. 3b) - laureat III stopnia,
Lena Kaczmarek (kl. 5a) – laureatka IV stopnia,
Jakub Klimpel (kl. 6a) – laureat IV stopnia,
Nataniel Kaczmarek (kl. 6b) – laureat IV stopnia,
Stanisław Rzepecki (kl. 3b) - laureat IV stopnia,
Lena Sikora (kl. 3 c) – laureatka V stopnia,
Paweł Prasał (kl. 3b) - laureat V stopnia.

Gratulujemy naszym podopiecznym wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »