DZIEŃ WOLONTARIUSZA

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, ale ten, kto „rozdaje”, kto zdolny jest dawać”.
                                                                                                                     Jan Paweł II

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, obchodzony co roku 5 grudnia, jest świętem ustanowionym przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 1985 roku. Ten wyjątkowy dzień jest okazją, aby podziękować wszystkim, którzy bezinteresownie działają na korzyść innych. W naszej Szkole działa szkolny wolontariat, do którego należy 26 uczniów z klas V - VII SP oraz Gimnazjum. Ich zaangażowanie w niesienie pomocy tam, gdzie jest ona potrzebna, wspierają Dyrekcja, duża grupa nauczycieli, rodziców oraz  uczniów. Bardzo Państwu dziękujemy, koleżanki i koledzy liczymy na więcej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »