I MEMORIAŁ IM. IRENEUSZA MIKOŁAJCZAKA

W niedzielę 26 listopada w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna, który był jednocześnie Memoriałem im. Ireneusza Mikołajczaka, rywalizowali uczniowie klas VII SP oraz 2. i 3. Gimnazjum. Siedem drużyn podzielono na dwie grupy: czerwoną i zieloną. Mecze sędziował P. Krzysztof Parzy. Mistrzami zostali reprezentanci klasy 3ga. Kolejne miejsca zajęli: 2gc, 2gb, a poza podium VII b, 2ga, VII a i 3gb. Z rąk Pana Burmistrza S.Glapiaka, Rodziny P. Ireneusza Mikołajczaka i P. Dyrektor A.Żalik wszyscy młodzi sportowcy otrzymali medale i upominki, piłki dla klasy, a najlepsi także puchary. Królem strzelców został Damian Wojtkowiak, którego nagrodzono koszulką Lecha Poznań. Turniej pozwolił dziewczętom i chłopcom aktywnie spędzić niedzielne popołudnie oraz wykazać się piłkarskimi talentami i sportowym charakterem.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »