FINAŁ POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

22 listopada 2017r. w Sali Wiejskiej w Święciechowie odbył się finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Mój ulubiony wiersz”. Dzieci, które w eliminacjach zakwalifikowały się do „Złotej dziesiątki”, po raz kolejny przedstawiły wiersze polskich autorów. Następnie odbyły się warsztaty teatralne, które przeprowadzili aktorzy z „Akademii Wyobraźni” z Wrocławia. Ich uwieńczeniem było wspólne przedstawienie bajki „O dwóch braciach”. Nasze uczennice: Amelia Banaszak i Maja Weiss z klasy IIa, pracując pod bacznym okiem rodziców i wychowawczyni Agnieszki Andrzejewskiej –Śmiejczak, wypadły doskonale. Maja zajęła I miejsce i została wybrana „Mistrzem recytacji powiatu”. Natomiast Amelia otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »