KONKURS TALENTÓW

17 listopada w Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej odbył się organizowany przez Stowarzyszenie „Muzyka dla wszystkich” Powiatowy Konkurs Talentów. Wzięło w nim udział ośmioro naszych uczniów. Wszyscy zaprezentowali się pięknie. Amelia Banaszak i Maja Weiss prezentujące „Lokomotywę” zajęły II miejsce w gronie uczniów klas I-III SP. Wśród gimnazjalistów w kategorii otwartej zwyciężyła Dominika Maciejczyk, która recytowała wiersz Z.Herberta „Przesłanie Pana Cogito”. W tej samej kategorii wyróżnienia zdobyli Aleksandra Maćkowiak, Maria Owsianna i Kacper Mróz. W kategorii śpiew I miejsce przypadło w udziale Ninie Żalik, która wykonała utwór pt. "Ja dla Pana czasu nie mam", a III miejsce Martynie Ratajskiej, która zaśpiewała piosenkę Dominiki Sozańskiej pt. "Nawet". Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »