GALA FINAŁOWA KONKURSU "BORN TO PERFORM"

8 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbył się galowy koncert finalistów V Miejskiego Konkursu Piosenki w Języku Angielskim „Born To Perform”. Galę pięknie poprowadzili licealiści Zespołu Szkół nr 2. Młodzi wokaliści występowali w trzech grupach: klasy I-III, IV-V, VI-VII szkoły podstawowej. Poziom artystyczny był bardzo wysoki. I z pewnością komisja nie miała łatwego zadania. Nasze uczennice startujące w konkursie: Anna Katarzyńska, Amelia Śmiejczak, Nina Żalik zostały zaproszone do koncertu finałowego i zaprezentowały się na profesjonalnej scenie MOK-u rewelacyjnie! Ania i Amelia otrzymały Dyplom Finalisty i upominek, Nina dodatkowo statuetkę za zajęcie I miejsca w kategorii klas VI-VII.
Dziewczętom gratulujemy sukcesu i dziękujemy za piękne reprezentowanie Szkoły. Panu Dominikowi także gratulujemy i dziękujemy za opiekę artystyczną.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »