TURNIEJ PIŁKARSKI KLAS IV - VI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY OSIECZNA

W sobotę 28 października o godzinie 10.00 odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna. Drużyny składały się z ośmiorga zawodników. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach. Do drużyny czerwonych wylosowano klasy: V a, V b, IV b i VI a, a do zielonych klasy: IV a, VI b, IV c. Turniej rozpoczęła Pani Dyrektor Alina Żalik, która powitała Pana Burmistrza Stanisława Glapiaka, gości i zawodników, życzyła wszystkim powodzenia w grze oraz wielu zdobytych bramek. Zawody sędziował sędzia piłkarski Pan Krzysztof Parzy. Wszystkie zespoły otrzymały medale, kolorowe koszulki oraz upominki od organizatorów.

I miejsce zdobyła klasa VI a, II – VI b, III – IV a. Następne lokaty należały do klas: V a, IV b, V b i IV c. Królem strzelców został Jakub Klimpel – zdobywca ośmiu bramek. Zawody uświetnił występ dziewczynek z klasy V b (Alicja Szyrmer, Judyta Walenciak, Julia Jędrzychowska, Laura Singh, Zuzanna Maćkowiak, Martyna Bortlisz), które wykonały dwa razy układ taneczny z pomponami. Poza tym w kawiarence można było skosztować domowych wypieków i poczęstować się owocami. W organizacji kawiarenki pomagały wychowawczynie klas IV – VI oraz uczennice klas siódmych.

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »