DZIEŃ SENIORA

Zgodnie z tradycją, z okazji Dnia Seniora, uczniowie Zespołu Szkół przygotowali dla starszych mieszkańców Kąkolewa występ artystyczny. Zaprezentowali się dwukrotnie: 30 września dla Koła Seniora „Złota Jesień” oraz 14 października dla Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Treść przedstawienia przygotowanego pod kierunkiem Pani Katarzyny Teodorczyk dotyczyła problemu (z pewnością bliskiego wielu babciom i dziadkom) zaniedbywania przez młodych ludzi relacji z rodziną i przyjaciółmi na rzecz świata wirtualnego. Tancerzy przygotowała Pani Agnieszka Andrzejewska-Śmiejczak, o oprawę muzyczną zadbał Pan Domink Nowacki. Wystrojem sceny natomiast zajęła się Pani Małgorzata Suszek. Młodzi artyści w nagrodę za swoje występy otrzymali gromkie brawa i słodki poczęstunek. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »