III SZKOLNY DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

7 stycznia odbył się w naszej Szkole III Dzień Języków Obcych. Uczniowie po niemiecku i angielsku odpowiadali na ułożone przez nauczycieli pytania sprawdzające znajomość słownictwa oraz śpiewali piosenki. Każda klasa miała też za zadanie przygotować tematyczną pracę plastyczną. Impreza po raz kolejny pokazała, że warto uczyć się języków obcych.

Suma punktów za poszczególne zadania decydowała o zwycięstwie i otrzymaniu punktów w konkursie SUPERKLASA.

Klasy I-III SP: I miejsce – IIIa, II miejsce – IIb, III miejsce – IIa i IIIb.

Nagrodę publiczności zdobyła IIa

Klasy IV-VI SP: I miejsce – IVa, II miejsce – VIa, III miejsce – Vb i VIb.

Klasy I-III G: I miejsce – 2gb, II miejsce – 1gb, III miejsce – 2gaa i 3gb.

 

Uczniowie brali też udział w „Konkursie piosenki obcojęzycznej”. Oto wyniki:

Klasy IV-VI SP (j.angielski): I miejsce – Anna Mąka, II miejsce – Amelia Kuźniak i Natalia Muszyńska. Nagroda publiczności: Anna Mąka.

Klasy IV-VI SP (j.niemiecki): I miejsce – zespół kl.VIb, II miejsce – zespół klasy IVa, III miejsce – zespół klasy Va i VIa. Nagroda publiczności: zespół klasy VIa i VIb.

Klasy I-III G: I miejsce – zespół kl.1gb (M.Hołoga, M.Katarzyńska, D.Kowalska, A.Muszczak, H.Rzepecka) i M.Katarzyńska, II miejsce – Aneta Stachowska, III miejsce – Szymon Dudziak i Patryk Sobolewski oraz Matylda Hołoga. Nagroda publiczności: Aneta Stachowska.

Gratulujemy uczniom. Nauczycielom języka niemieckiego: Paniom D,Bednarczyk i A.Pawłowskiej-Kramarczyk oraz języka angielskiego: Pani M.Samol i Panu P.Koniecznemu dziękujemy za zorganizowanie święta języków obcych w naszej Szkole.

FOTORELACJA

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »