TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR BURMISTRZA

W niedzielę 8 października uczniowie klas I-III SP uczestniczyli w Turnieju Piłkarskim o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna. Każdą klasę reprezentował ośmioosobowy zespół. Zawodnicy i zawodniczki (grały również dziewczynki) ubrani w kolorowe koszulki prezentowali swoje piłkarskie umiejętności. Dostarczyli licznie zebranym kibicom niezapomnianych wrażeń. VI miejsce zajęła drużyna z klasy II a. V miejsce zdobył zespół z klasy I a. Na IV miejscu uplasowała się grupa z klasy I b. III miejsce przypadło w udziale uczniom z kl. III c. Największa rywalizacja toczyła się między drużynami klas III b i III a. Mecz finałowy zakończył się wynikiem 0:0. Dopiero rzuty karne przesądziły o zwycięstwie drużyny z klasy III a. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, koszulki, spinnery i słodki upominek, zwycięskie drużyny – puchary, a każda klasa piłkę. Zebrani dzięki pracy wolontariuszek mogli w kawiarence wypić gorącą kawę i zjeść owoce oraz pyszne ciasta przygotowane przez rodziców. Niedzielne popołudnie upłynęło w miłej atmosferze i w duchu fair play.

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »