POŻEGNANIE

Barbara Owsianna urodziła się 13 czerwca 1970 r. w Lesznie. W latach 1977-1985 uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie, naukę kontynuowała w I Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie. W roku 1991 ukończyła dwuletnie Studium Nauczycielskie o kierunku wychowanie fizyczne, a w roku 1998 studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przez 10 lat pracowała w Szkole Podstawowej w Osowej Sieni. Od 2001 roku była nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Kąkolewie. Pani Barbara Owsianna była osobą pełną życia, energiczną, bardzo wysportowaną. Cechowała ją duża życzliwość wobec dzieci, pogoda i serdeczny stosunek do kolegów i koleżanek – pracowników Szkoły. Umiała zmobilizować uczniów do pracy na treningach. Pod jej kierunkiem liczna grupa młodych ludzi grała w tenisa stołowego i odnosiła znaczące sukcesy na różnych szczeblach. Pani Barbara Owsianna odeszła po kilku latach zmagań z ciężką chorobą. Osierociła Marysię i Wojtka. Pani Barbaro, Basiu – odpoczywaj w pokoju!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »