PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

12 października o godzinie 16.30 dzieci z klas pierwszych wzięły udział w uroczystym pasowaniu na ucznia. Towarzyszyli im zaproszeni goście: Panie Dyrektor A.Żalik, C.Glapiak, B.Kaczmarek-Kryś, Panie A.Szyrmer i M.Wieczorek reprezentujące Zarząd Rady Rodziców oraz rodzice i dziadkowie. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor A.Żalik, serdecznie witając wszystkich zgromadzonych. Dzieciom życzyła sukcesów i powodzenia w Szkole. Najważniejszym punktem uroczystości było pasowanie przez Dyrektor A.Żalik „Kolorową kredką” na ucznia. Pani C.Glapiak wręczyła uczniom legitymacje szkolne, a Pani A.Szyrmer kuferki z pomocami matematycznymi. Następnie uczniowie przedstawili program artystyczny przygotowany z Paniami wychowawczyniami: E. Łapawą i B.Rzetelską, dzieci zatańczyły poloneza i szota, zaśpiewały piosenki i recytowały wiersze. Po zakończeniu uroczystości rodzice przygotowali słodki poczęstunek.

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »