CZWARTOKLASIŚCI W NARNII

12 października uczniowie klas czwartych wraz z Paniami wychowawczyniami: Ewą Bojanowską-Gnacińską, Anną Teślak i Joanną Skrzypczak pojechali do WSH w Lesznie, by obejrzeć spektakl teatralny pt. „Opowieści z Narnii”. Kultowa powieść Clive’a Staplesa Lewisa ukazująca walkę dobra ze złem, siłę rodzinnych więzi i wierności została tym razem ukazana w nowy, zaskakujący sposób – w postaci musicalu. Poruszająca muzyka, gra świateł, ciekawe kostiumy i postacie, w które wcielili się aktorzy, z powodzeniem przeniosły młodych widzów w krainę wiecznej zimy zamieszkałą przez fauny, mówiące zwierzęta czy mityczne bestie. Fabuła nie tylko skłoniła młodych widzów do przemyśleń na temat  prawdziwej przyjaźni i odwagi, ale pokazała też, że każdy błąd, który popełnimy, można naprawić.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »