DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października społeczność naszej Szkoły uczciła Dzień Edukacji Narodowej. Były życzenia, kwiaty i miłe słowa doceniające codzienny trud nauczycieli i pracowników administracji oraz obsługi. Pani Dyrektor Alina Żalik zwróciła uwagę na to, jak wielką wagę w życiu człowieka ma dobre wykształcenie i jak ważną rolę w jego zdobywaniu odgrywa Szkoła. Nagrodziła wyróżniających się pracowników i podziękowała wszystkim za rzetelne wypełnianie obowiązków i zespołową pracę na rzecz uczniów i Szkoły. Obecność gości z Kanady była okazją do podziękowania Właścicielom i Dyrekcji firmy KANBUD za wspieranie Szkoły i dobrą wieloletnią współpracę. Pani Anna Szyrmer złożyła serdeczne życzenia w imieniu Rady Rodziców, a uroczystość zakończyło przedstawienie przygotowane przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Sylwii Walenciak. Uczniowie słowem, piosenką, słodkim podarunkiem i uśmiechem podziękowali pracownikom Szkoły oraz życzyli im sił do dalszej pracy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »