Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas1801300

Śnieg

ZWYCIĘSTWO W KONKURSIE POEZJI IRLANDZKIEJ

13 października w auli Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza odbył się finał XIV edycji Konkursu Poezji Irlandzkiej. Nasi uczniowie – Nina Żalik i Kacper Mróz, którzy pomyślnie przeszli przesłuchania (brało w nich udział ponad 200 osób!), wspaniale zaprezentowali się przed konkursowym jury. Oboje zajęli I miejsce! Nina z fortepianowym akompaniamentem Pana Dominika Nowackiego śpiewała utwór „All I want” z repertuaru zespołu Kodaline, a Kacper recytował wiersz Paula Durcana pt. „Sport”. Uczniowie zdobyli bardzo atrakcyjne nagrody – Nina obóz językowy w Irlandii, a Kacper warsztaty teatralne w Teatrze Nowym w Poznaniu i obóz językowy w Polsce. Serdecznie gratulujemy laureatom i nauczycielom, którzy pomogli im przygotować się do konkursu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »