ZASZCZYTNE ODZNACZENIE

13 listopada Pani Halina Bartkowiak odebrała w Poznaniu z rąk Wojewody Wielkopolskiego Złoty Medal za Długoletnią Służbę. To zaszczytne odznaczenie przyznaje Prezydent RP ludziom, którzy wyróżniają się długoletnią rzetelną pracą zawodową, sumiennym wypełnianiem obowiązków służbowych, w sposób szczególny służą lokalnej społeczności. Pani Halina Bartkowiak jest osobą znaną w naszej gminie. Od 2 stycznia 1984 roku pracuje w Szkole w Kąkolewie jako sekretarz, pełni też obowiązki kadrowej. Bliskie jej są sprawy całej gminy Osieczna, bo już trzecią kadencję jest radną Rady Miejskiej, przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury i Zdrowia. Mieszkańcy Kąkolewa obdarzyli ją zaufaniem, wybierając do Rady Sołeckiej. Pani Halina jest osobą bardzo kompetentną, pogodną, zawsze życzliwą ludziom. Jej wyróżnienie to radość i zaszczyt także dla społeczności ZS w Kąkolewie.

FOTORELACJA 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »